Сторона трикутника 28 см, а дві
інші утворюють між собою кут 120°, їх сума —32 см. Знайдіть сторони трикутника. Помогите ,пожалуйста
- 02.06.2018 19:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
За теоремою косинусів, маємо
Виразимо добуток и складаємо систему
Тоді сторона а
Відповідь: 20см і 12см i 28см або 12см і 20см i 28см.
Пояснення, звідки добуток 240
- 03.06.2018 13:16
Хсм-1сторона,32-хсм-2сторона
По теореме косинусов
х²+(32-х)²-2х(32-х)cos120=28² cos120=-cos60=-1/2
х²+1024-64х+х²+32x-x²-784=0
х²-32х+240=0
х1+х2=32 и х1*х2=240
х1=12 и х2=20
1 сторона 12см,вторая 32=12=20см или 1 сторона 20см,тогда 2 12см
- 04.06.2018 05:24