Як знайти площу прямокутного трикутника, коли гіпотенуза 37 см, а сума катетів 47 см?
- 12.12.2017 15:15
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Х-1 катет,47-х-2 катет
х²=(47-х)²=37²
х²+2209-94х+х²-1369=0
2х²-94х+840=0
х²-47х+420=0
х1+х2=47 и х1*х2=420
х1=12 и х2=35
Катеты 12см и 35 см
S=1/2*12*35=6*35=210см²
- 14.12.2017 11:01