Я даю завдання по 1); 2); 3). допомогти мне нужна будь ласка!!!!!!!!!!!!!
1) Завдання:
Медіана, проведена до гіпотенузи прямокутного трикутника, дорівнює 13 см. Знайти сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 60см.
2) Завдання:
Висота рівносторонього трикутника на 4см менша за його сторону. Знайти сторону трикутника.
3) Завдання:
З точки, що лежить на відстані 12см від прямої, проведено до неї дві похилі, які утворюють з прямою кути 45° і 60°, Знайти довжини похилих і їх проекцій на пряму.
- 18.07.2018 23:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
№1. отвечу на русском.
1) Медиана, проведенная к гипотенузе равна ее половине, поэтому гипотенуза равна 26 см.
2) тогда сумма катетов равна разности между периметром и гипотенузой, т.е. а+в = = Р-с = 60 - 26 =34 см.
3) По теореме Пифагора , т.е.
4) получаем систему уравнений \right. [/tex]. Решая которую получаем катеты 10 см и 24 см.
Ответ: 10 см, 24 см, 26 см.
- 19.07.2018 07:48