Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 25 см,а висота,опущена на неї - 12 см.Знайдіть катети трикутника.
- 02.05.2018 02:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Знаходимо площу прямокутного трикутника
S = c * h/2 = 25*12/2 = 150 (см²).
Тоді периметр
P =
А радіус вписанного кола
Визначаємо катет
Тоді другий катета за т. Піфагора
c² = a² + b²
Відповідь: 20(см) і 15(см).
- 03.05.2018 03:21