Обчисліть площу трикутника з стороною 7 см і з висотою 4 см яка проведена до цієї сторони
- 19.12.2016 12:19
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Одна формула, якщо дано тобі сторона і до сторони проведена висота то
S = a*h/2 = 7*4/2 = 14 (см²).
- 20.12.2016 22:16