Допоможіть будь ласка
Основа прямої трикутної призми - трикутник зі сторонами 4√3 см, 6 см, і кутом 60° між цими сторонами. Висота призми дорівнює 2 см. Знайдіть обʼєм призми
- 06.05.2018 15:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1.Найдем SΔ⇒проведем высоту на сторону4√3.
h=6√3/2=3√3;
SΔ=1/2·4√3·3√3=6·3=18
V=SΔ·H=18·2=36(см³)
- 07.05.2018 15:03