Діаметри основ зрізаного конуса 26см і 16см, висота 12 см.Знайти твірну зрізаного конуса
- 05.06.2017 09:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Конус, АД=26, ВС=16, ВН-висота на АД=12, розглядаємоє рівнобічну трапецію АВСД, АВ=СД=твірна конуса, проводимово висоту СК на АД, НВСК прямокутник, ВС=НК=16, трикутник АВН=трикутникКСД як прямокутні за гіпотенузою та гострим кутом (кутА=кутД), АН=КД=(АД-НК)/2=(26-16)/2=5, Трикутник АВН, АВ=корінь(ВН в квадраті+АН в квадраті)=корінь(144+25)=13 - твірна
- 06.06.2017 05:39