Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника площа якого 15 м квадратних, а висоти проведені до бічної сторони і до основи відповідно дорівнюють 5 і 6 м
- 01.06.2017 04:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1. Знаходимо бічну сторону
b= 2S/h2=2*15/6=5 (м)
2. Знаходимо сторону основу
а = 2S/h=30/5=6
3. P=a+2b=6+2*5=16 (м)
- 02.06.2017 23:32