Довжина перпендикуляра,провединого до прямої а,дорівнює 6 см,а довжина похилої на 2 см більша,ніж довжина її проекції на цю пряму.Знайдіть довжину похилої.
- 14.04.2018 05:08
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Надо использовать формулу Пифагора.
Пусть х - довжина її проекції на цю пряму.
Гипотенуза (похила) будет равна х+2.
(х + 2)² = х² + 6²
х² + 4х + 4 = х² + 36
4х =32
х = 8
- 15.04.2018 16:57