Катети прямокутного трикутника дорівнюють 12 см і 16 см. Знайти довжину бісектриси трикутника, що проведена з вершини більшого гострого кута.
- 24.08.2017 06:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=a·b/2
S=c·h/2
значит a·b=c·h
c= √12²+16²=20
h= 12·16/20=48/5
- 25.08.2017 21:03