Прямокутник зі сторонами 5 см і 8 см обертається навколо меншої сторони. Обчисліть об'єм тіла обертання.
- 09.07.2018 08:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Это будет цилиндр.
Радиус основания 8
Высота цилиндра 5
V=πR²·H=π8²·5=320·π куб см
- 01.01.1970 00:00