У скільки разів збільшили об'єм кулі, якщо її радіус збільшити у 3 рази?
- 21.12.2016 14:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
( V1 -початкова формула V2 -змінена)
V1=4/3*pi*R^3
V2=4/3*pi*(3R)^3=4/3*pi*9R^3 ===> V2/V1=9===>Збільшится у 9 раз.
- 22.12.2016 17:25