Помогите пожалуйста:
Висота конуса дорівнює 4 м. Яким має бути радіус конуса, щоб його об'єм не перевищував об'єму циліндра радіусом 3 м і висотою 4 м?
- 17.04.2017 06:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
об'єм циліндра=пі*радіус в квадраті*висота=пі*9*4=36пі
об'єм конуса=1/3*пі*радіус в квадраті*висота=1/3*пі*радіус в квадраті*4
36пі=1/3пі*радіус в квадраті*4, 108=4*радіус в квадраті, радіус=3*корінь3
радіус конуса не повинен перевищувати 3*корінь3
- 18.04.2017 01:20