У трикутнику АВС , кут А=80градусів, кутВ=40 градусів, АМ- його бісектриса. Порівняти довжини відрізків АМ і ВМ
- 13.03.2018 17:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
КутА=80, кутВ=40, АМ-бісектриса кута А, кут ВАМ=кутСАМ=1/2кутА=80/2=40, трикутник АВМ рівнобедрений, кутВ=кутВАМ=40, АМ=ВМ
- 14.03.2018 21:40