Допоможіть будьласка
похила довжина якої дорівнює 10 см має проекцію 8 см. знайдіть довжину перпендикуляра
- 25.07.2018 07:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
X^2+8^2=10^2 (По теореме Пифагора)
x^2=100-64; x^2=36; x=-6 (посторонний) или x=6
6см-высота
- 26.07.2018 15:43