Периметр рівнобедреного трикутника 48см, а бічна сторона на 9 см більша за основу. Знайдіть сторони трикутника. ( ДОПОМОДЖІІІТЬ))) Пліззз
- 27.08.2017 07:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
трикутник АВС, АВ=ВС=х, АС=х-9, АВ+ВС+АС=48=х+х+х-9, 48=3х-9, 3х=39, х=13=АВ=ВС, АС=13-9=4
- 29.08.2017 00:20