Площа трапеції дорівнює 60 см2, висота дорівнює 3 см, а основи відносяться як 3 : 7.
- 26.12.2017 08:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трапеція АВСД, ВН-висота=3, площа АВСД=60, ВС/АД3/7=3х/7х, ВС=3х, АД=7х, площа АВСД=1/2*(ВС+АД)*ВН, 60=1/2*(3х+7х)*3, 120=30х, х=4, ВС=3*4=12, АД=7*4=28
- 27.12.2017 19:03