Відрізок АМ - бісектриса трикутника АВС, АВ=21, АС=28. СМ-ВМ=5. Знайдіть сторону ВС.
- 07.06.2018 01:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
CM=BM+5
CM/BM=AC/AB
(BM+5)/BM=28/21
21*(BM+5)=28*BM
21BM+105=28BM
28BM-21BM=105
7BM=105
BM=105:7=15
CM=15+5=20
BC=BM+CM=15+20=35
- 08.06.2018 01:26