Прямокутник, що має сторони 3дм і 6дм обертається навколо більшої сторони. Знайти обєм і площу поверхні утвореного тіла обертання
- 22.07.2018 14:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Радіус основи=3 дм висота=6 дм
Площа основи= 3^2*pi=9pi
V=S*h=9pi*6=54pi дм^3
- 23.07.2018 15:05