Знайти радіус і координати центра сфери за заданим рівнянням:
x² + 2x + y² + z² = 8
- 10.08.2018 06:08
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
(x-a)²+(y-b)²+(z-c)²=R²
x² + 2x + y² + z² = 8
x² + 2x + 1-1+ y² + z² = 8
(x+1)²+y²+z²=3²
-1 0 0 радиус 3
- 12.08.2018 04:09