Помогите пожалуйста,нужно сегодня срочно!
Відрізок BS перпендикулярний до площини трикутника ABC і має довжину 3 см. Знайдіть відстань від точки S до стороны AC , якщо площа трикутника ABC дорівнює 12 см квадратних, а AC = 6 см
- 26.09.2017 18:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Відомо, що площа трикутника дорівнює 1/2АС * ВО, де ВО висота до сторони АС. Отже знаючи площу і довжину сторони АС обчислюємо, що ВО = 12 / (1/2 * 6) = 4 см.
Тоді відстань SO, яке необхідно знайти (тобто відстань від точки S до сторони АС) обчислюється як гіпотенуза прямокутного трикутника BSO: SO = квадратний корінь з суми квадратів сторін ВО і SO. SO ^ 2 = 3 ^ 2 +4 ^ 2 = 25, SO = 5
- 27.09.2017 15:39