У трикутнику АВС кут С прямий, а кут А дорівнює 30 градусів. Через точку С проведено пряму СМ, перпендикулярну до
площини трикутника. АС=18 см, СМ=12 см. Знайдіть відстань від точки М до прямої
АВ і відстань від точки В до площини (АСМ).
- 08.06.2017 17:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник АВС, кутС=90, АС=18, МС перпендикулярноАВС, МС=12, кутА=30, АВ=АС/cos30=18/(корінь3/2)=12*корінь3, ВС=1/2АВ=12*корінь3/2=6*корінь3-відстань від В до АСМ, проводимо перпендикуляр СН на АВ, трикутник АСН прямокутний, СН=1/2АС=18/2=9, МН-відстань від В до АВ, МН=корінь)МС в квадраті+СН в квадраті)=корінь(144+81)=15
- 09.06.2017 05:03