ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!! Дуже темрміново. Дякую на перед)
1.Відрізок BD-- бісектриса трикутника АВС. Знайдіть AD i DC, якщо АВ=9см., ВС=6см.,АС=10см.
2.Бісектриса прямокутного трикутника ділить його катет на відрізки завдовжки 7см. і 9см. Знайдіть периметр трикутника.
- 27.10.2016 05:59
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1. трикутник АВС, АД=х, ДС=КАС-АД=10-х, АД/ДС=АВ/ВС, х/10-х=9/6, 6х=90-9х, 15х=90, х=6=АД, ДС=10-6=4, 2) трикутник АВС, кутС=90, АК-бісектриса, ВК=9, КС=7, ВС=9+7=16, АС=х, АВ=корінь(ВС в квадраті+АС в квадраті)=корінь(256+х в квадраті), КС/ВК=АС/АВ, 7/9=х/корінь(256+х в квадраті), дві частини рівняння в квадрат, 49/81=х в квадраті/256+х в квадраті, 12544+49*х в квадраті=81*х в квадраті, х в квадраті=392, х=14*корінь2, АВ в квадраті=256+392=648, АВ=18*корінь2, периметр=16+14*корінь2+18*корінь2=16+32*корінь2=16(1+2*корінь2)
- 28.10.2016 22:05