ХЕЛП!!!!!!!!
1. Знайти висоту прямокутної трапеції,а якої більша бічна сторона дорівнює 5,а різниця довжин основ дорівнює 4
2.В прямокутній трапеції бічна сторона дорівнює основі і утворює з нею кут 120 градусів.Знайти площу трапеції,якщо її менша основа дорівнює 2 ^4корень из3
3.Діагональ рівнобічної трапеції ділить її тупий кут навпіл.Менша основа дорівнює 3,периметр дорівнює 42.Знайти площу трапеції.
- 17.07.2018 07:37
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1. Трапеція АВСД, кутА=кутВ=90, СД=5, АД-ВС=4, проводимо висоту СН, АВСН прямокутник ВС=АН, НД=АД-ВС=4, трикутник НСД прямокутний, СН=АВ=висоті=корінь(СД в квадраті-НД в квадраті)=корінь(25-16)=3 2. не зрозуміло чому=менша основа, я розпишу, самі вирішите, трапеція АВСД, кутА=кутВ=90, кутС=120, ВС=СД=меньшій основі (Х), проводимо віисоту СН на АД трикутник НСД прямокутний, кут НСД=кутС-кутВСН=120-90=30, НД=1/2СД, АН=ВС, АД=АН+НД, площа=1/2*(ВС+АД)*СН, 3. трапеція АВСД, АВ=СД, кутА=кутД, ВС=3 периметр=42, АС-бісектриса кута С, кутАСВ=кутАСД, кутАСВ=кутСАД як внутрішні різносторонні, трикутник АСД рівнобедрений, АД=СД=АВ=(периметр-ВС)/3=(42-3)/3=13, проводимо висоти ВН і СК на АД, трикутник АВН=трикутник КСД як прямокутні за гіпотенузою і гострим кутом, АН=КД, НВСК-прямокутник ВС=НК=3, АН=КД=(АД-НК)/2=(13-3)/2=5, ВН=корінь(АВ в квадраті-АН в квадраті)=корінь(169-25)=12= висоті, площа=1/2*(АД+ВС)*ВН=1/2*(13+3)*12=96
- 18.07.2018 21:48