Визначте, скільки вершин має правильний многокутник, у якого внутрішній кут на 144 градусів більший за зовнішній?
- 03.02.2018 05:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х-зовнішній кут, х+144-внутрішній кут, х+х+144=180, х=18-зовнішний кут, 18+144=162-внутрішній кут, внутрішній кут=(кількість кутів-2)*180/кількість кутів (у-кількість кутів), 162=(у-2)*180/у, 162у=180у-360, 18у=360, у=20 - кількість кутів
- 04.02.2018 07:39