261. Середня лінія трапеції дорівнює 25см,а її діагоналі у точці перетину відносяться як 7:3.Знайти основи трапеції.
262.Основи трапеції відносяться як 5:9,а діагоналі дорівнюють 28см і 35см.Знайти відрізки на які діляться діагоналі в точці їх перетину
263.Висота,проведена з вершини тупого кута рівнобічної трапеції ділить більшу основу на частини довжиною 3 см і 7 см.Обчислити периметр трапеції,якщо кут при основі 60*
- 05.12.2017 05:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
№261.
х (см) - одна часть
3х (см) - меньшее основание
7х (см) -большее основание
Середня лінія трапеції дорівнює 25см, составляем уравнение
(3х+7х):2=25
10х=50
х=5 (см) - одна часть
3х=15 (см) - меньшее основание
7х=35 (см) -большее основание
№262.
х (см) - одна часть
5х+9х=28
14х=28
х=2 (см) - одна часть
5х=10 (см) меньшая часть
9х=18 (см) большая часть
х (см) - одна часть
5х+9х=35
14х=35
х=2,5 (см) - одна часть
5х=12,5 (см) меньшая часть
9х=22,5 (см) большая часть
№263
бок сторона=3*cos 60=1,5(cm)
3+7+2*1,5=13 (см) - периметр трапеции
- 06.12.2017 21:32