Знайдіть кути ромба якщо сума двох із них дорівнює 120 градусiв. Пожалуйста помогите, очень нужно на завтра
- 13.05.2017 20:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сума двох інших 360-120=240 у ромба протилежні кути рівні тому
120/2=60 перший і другий
240/2=120 третій і четвертий
- 14.05.2017 02:39