Січна перетинає дві паралельні прямі, при цьому утворились внутрішні односторонні кути різниця яких дорівнює 36 градусів, а їх відношення 3:2. Доведіть, що дані прямі паралельні.
- 25.07.2018 10:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Один кут - х, а другий - у.маємо систему
х-у=3
х:у=3:2 х=3у/2 3у/2-у=36 у/2=36 у=72 х=108
х+у=180 - прямі паралельні
- 26.07.2018 14:21