Будь ласка!!!!Срочно!!!!У трикутнику АВС вписано паралеограм ADEF.Знайти АС якщо АВ=16см,АD=12см,DЕ=5 см
- 24.03.2017 22:08
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ДВ=АВ-АД=16-12=4, трикутник АВС подібний трикутнику ДВЕ по двох рівних кутах, кутВ-загальний, кутА=кутВДЕ як відповідні, ДВ/АВ=ДЕ/АС, 4/16=5/АС, АС=16*5/4=20
- 25.03.2017 14:01