Діагональ куба дорівнює 4 корінь з 3 см.знайти площу його діагонального перерізу.
- 20.09.2018 00:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Пусть a - сторона куба, тогда
a^2+a^2+a^2=
3a^2=48
a^2=16
a=4
S=4*4=16
- 21.09.2018 00:03