Допоможіть розв'язати завдання. Дуже потрібно... Будь ласка.....площа квадрата вписаного в колоплоща квадрата вписаного в коло дорівнює 16 см(квадратних).знайдіть площу сегмента,основою якого є сторона квадрата.
- 03.01.2017 01:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=1/2*(/180-sin).
Sкв=.
=90.
sin90=1.
=2.
=/2=Sкв/2.
S=1/4*Sкв(/2-1)=1/4*16(/2-1)=2-4().
- 04.01.2017 10:16