КУТИ АОВ и ВОС сумижни ОМ бисектриса кута АОВ Знайдить МОВ якщо АОВ:ВОС = 5 : 4
- 02.10.2017 04:14
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай АОВ - 5х, а ВОС - 4х. Маємо рівняння: 5х+4х=180
9х=180
х=180:9
х=20
1) 20*4=80 - ВОС
2)20*5=100 - АОВ
- 03.10.2017 20:31