Знайдіть діагональ квадрата,якщо радіус кола ,вписаного в цей квадрат,дорівнює 6 см
- 12.06.2017 21:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Щод знайти діагональ квадрата потрібно сторону квадрата помножити на крінь з 2.
з формули радіуса вписаного кола в квадрат(r=а/2) знаходимо сторону:а=6/2=3
Отже діагональ квадрата 3корені з 2.
- 13.06.2017 05:16