допоможіть зробити середня лінія трапеції доривнюе 10 см одна з діагоналей дилыть ші на два видризкы ризныця довжин якых доривнюе 2 см знайты основи трапеції
- 09.09.2018 07:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Один відрізок х, тоді інший х+2. Маємо рівняння: 2х+2=10; 2х=8; х=4см. Один відрізок 4см, а інший - 6см. Ці відрізки є середніми лініями трикутників, на які трапецію ділить діагональ, тому основи вдвічі більші за них: 2*4=8см і 2*6=12см.
Відповідь: 8см і 12см.
- 09.09.2018 11:23