одна сторона паралелограма в 6 разів менша від другої, а його периметр дорівнює 49 см. Знайти сторони паралелограма
- 12.03.2018 10:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2х+2х/6=49, (12х+2х)/6=49, 14х=294, х=21, 21/6=3,5 см. Отже, 21 см і 3,5 см.
- 13.03.2018 05:01