Обчисліть сторону трикутника якщо АС = 28 см,кут В=120 градусів,АВ + ВС =32
- 04.04.2017 12:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник АВС, кутВ=120, АС=32, АВ+ВС=32,
АВ=х, ВС=32-х
АС в квадраті=АВ в квадраті + ВС в квадраті - 2*АВ*ВС*cos120
784 = х в квадраті + (32-х) в квадраті - 2*х*(32-х)*(-1/2)
х в квадраті - 32х + 240=0
х=(32+-корінь(1024 - 4*240))/2
х1 = (32-8)/2=12 - сторона АВ
32-12=20 сторонаВС
- 05.04.2017 08:47