*. Сторона ромба дорівнює 10 см, а одна з діагоналей - 12 см. Знайдіть радіус вписаного в ромб кола.
- 15.12.2017 19:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Д=2*√(а²-(Д/2)²)=2*√100-36=2*√64=2*8=16 см собственно радиус=(12*16)/40=4,8 см
- 16.12.2017 00:41