знайдіть площу прямокутника,діагональ якого дорівнює 13 см,якщо різниця двох його сусідніх сторін дорівнює 7см
- 19.01.2018 23:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
теорема Піфагора
а=х см
b=х+7 см
с=13 см
13^2=(x+(x+7))^2
169=(2x+7)^2
13=2x+7
2x=13-7
2x=6
x=3
a=3; b=3+7=10
S=a*b=3*10=30
- 21.01.2018 16:17