Бісектриса тупого
кута паралелограма
ділить його сторону на відрізки 5 см і 15 см
.починаючи від вершини гострого кута.
знайти периметр
- 18.07.2018 22:44
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Паралелограм АВСД, ВК-бісектриса, АК=5, КД=15
кут АКВ=кут КВС як внутрішні різносторонні = кутАВК ВК-бісектриса
Трикутник АВК рівнобедрений, АК=АВ=5, АД=АК+КД=5+15=20
Периметр=5+5+20+20=50
- 20.07.2018 10:04