ДУУЖЕ ТРЕБА!!!
периметр паралелограма дорівнює 244 см. Одна з його сторін більша від другої на 50 см. Знайдіть довжини паралелограма
- 12.02.2017 15:14
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Периметр паралелограма знаходиться по фоормулі Р=(а+в)*2
Нехай менша сторона буде хсм, тоді більша х+50. За умовою периметр=244см. Маємо рівняння:( Х+Х+50)*2=244
2х+50=244:2
2х=122-50
2х=72
х=36(см) менша сторона
х+50=36+50=86(см)більша сторона
- 13.02.2017 10:44