Значення синуса,косинуса і кутів 30,45,60.
- 14.03.2017 19:29
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
tg (30°) = tg (π/6) = (√3)/3 = 1/√3tg (45°) = tg (π/4) = 1tg (60°) = tg (π/3) = √3сos (30°) = cos (π/6) = (√3)/2сos (45°) = cos (π/4) = (√2)/2 = 1/√2сos (60°) = cos (π/3) = 1/2sin (30°) = sin (π/6) = 1/2sin (45°) = sin (π/4) = (√2)/2 = 1/√2sin (60°) = sin (π/3) = (√3)/2
- 15.03.2017 18:09