СРОЧНООО!!! ПОМОГИТЕЕЕ
Кулю перерізано двома паралельними площинами, площі яких дорівнюють 25π см2 і 144π см2, так, що центр кулі лежить між ними. Відстань між цими площинами 17 см. Знайдіть площу поверхні кулі.
Шарперерезандвумяпараллельнымиплоскостямитак,что площадиобразованныхсеченийравны25pсм2 и144pсм2.Центршаралежитмеждуплоскостями,а расстояниемеждуними равно17см. Найдитеплощадьповерхности шара.
- 15.02.2018 19:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
h1^2+25=h2^2+144
h1+h2=17
(h1-h2)(h1+h2)=119
h1-h2=7
h1+h2=17
2h1=24
h1=12
R^2=25+144=169
S=4ПR^2=676П
- 16.02.2018 19:01