Знайти площу круга,якщо довжина круга, яке його обмежує, дорівнює 12 П см.
- 17.05.2018 02:40
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Длина окружности 2*pi*R = 12*pi => R=6
Площадь pi*R^2 =36*pi см^2
- 18.05.2018 12:00
Довжина кола=2πr, значит r=12π/2π=6
Площа круга=πr²=6²π=36π
- 19.05.2018 15:36