висота правильної чотирикутної піраміди 12 см апофема 15 см . знайти площу бічної поверхні піраміди
- 04.12.2016 15:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
радиус вписанной окружности = 9(по т Пифагора 15*15-12*12=81)
сторона основания =2*9=18
S=0,5*p*апофему=0,5*18*4*15=540
- 05.12.2016 06:45