Знайдіть площу ромба, периметр якого 16корінь2, а один з кутів 135 градусів. ВІдповідь: 16корінь2 см. Мені потрібен розвязок.
- 08.09.2016 19:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
сторона ромба = 16 * корінь2 /4 = 4*корінь2
площа ромба = сторона в квадраті * sin135=16*2 * корінь2/2 =16*корінь2
- 09.09.2016 07:47