периметр паралелограма дорівнює 56 см, а один з його кутів - 30°. Знайдіть площу паралелограма, якщо одна з його сторін на 8 см менша від іншої
- 19.09.2016 19:16
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х+х+х+8+х+8=56
4х=40
х=10
10+8=18
Катет що лежить навпроти кута в 30 градусів = половині гіпотенузи , висота = 5
S=18х5=90
- 20.09.2016 20:35