Основи трапеції відносяться як 7:3, а їхня різниця дорівнює 3,2м. знайти середню лінію трапеції.
- 02.11.2017 21:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай одна основа трапеції буде 7х, тоді друга друга 3х.Складаємо рівняння
7х-3х =3,2
4х=3,2
х=0,8
одна основа=5,6
друга основа=2,4
середня лінія трапеції дорівнює півсумі її основ,то:
середня лінія дорівнює:
(5,6+2,4):2=4
- 03.11.2017 14:08