Точка S рівновіддалена від сторін ромба ABCD і розташована на відстані 12 см від площині ромба. Знайдіть відстань від точки S до сторін ромба, якщо висота ромба дорівнює 10 см.
- 25.12.2017 01:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Т.к. середина гипотенузы-центр описанной окружности, то гипотенуза= двум медианам,т.е. 15, тогда другой катет по Пифагору =9 и S треуг.=12*9/2=54.
Пусть ф-угол между плоскостями треуг.-в, S1*cosф=S, cosф=S/S1=36/54=2/3, ф=arccos (2/3)
- 26.12.2017 14:40