Сторони трикутника = 29, 25, 6 см. Знайти довжину висоти трикутника проведеноі до меньшоі сторони
- 14.09.2018 03:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площа трикутника = корінь (p x (p-a) x (p-b) x (p-c), де р - напівпериметр = (29+25+6)/2=30
площа = корінь (30 х (30-29) х (30-25) х (30-6)) = корінь(30 х 1 х 5 х 24) = 60
висота = 2 х площа / основу = 2 х 60 /6=20
- 15.09.2018 06:55