Помогите плиз!
Відрізок OC і OD - радіуси кола з центром O. Знайдіть кути трикутника OCD якщо кут COD=108°
- 11.03.2018 03:00
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
трикутник СОД рівнобедрений, ОД=ОС = радіус, кутиОСД=кутуОДС=(180-108)/2 = 36
- 11.03.2018 22:17